Tom handlekurv
Her er du: Forsiden > Kommunikasjon > Nettverkstilbehør > PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP MultiMode Max 2000 m

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP MultiMode Max 2000 m (MFB-FX)

PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP MultiMode Max 2000 m (MFB-FX)

SKU: MFB-FX
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
FIRMALEIE (ekskl. mva)
6-mnd 
10,-/mnd
12-mnd 
19,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 0,-, faktureringsgebyr 0,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.
Beskrivelse

Planet SFP Module 100Base-FX LC

Planet Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver
Max 2KM, 100Base-FX Transceiver (1310nm)

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.
IBMLEXMARKNOKIASAMSUNGUMATESVIEWSONIC