Tom handlekurv
Her er du: Forsiden > Kommunikasjon > Nettverkstilbehør > PLANET SFP 100Mbps MM LC 2 km Industri mini-GBIC 1310nm Singlemode -40-75°C

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
PLANET SFP 100Mbps MM LC 2 km Industri mini-GBIC 1310nm Singlemode -40-75°C (MFB-TFX)

PLANET SFP 100Mbps MM LC 2 km Industri mini-GBIC 1310nm Singlemode -40-75°C (MFB-TFX)

SKU: MFB-TFX
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På fjernlager 2
FIRMALEIE (ekskl. mva)
6-mnd 
14,-/mnd
12-mnd 
27,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 0,-, faktureringsgebyr 0,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.
Beskrivelse

The MFB family consists of Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver modules that are specifically designed for high performance integrated duplex data link over single mode optical fiber. These transceiver modules are compliant with the SFP Multisource Agreement (MSA) and hot pluggable. These modules offer an easy way to be installed in SFP MSA compliant ports at any time without the interruption of the host equipment operation.

The MFB SFP transceivers using a long wavelength (1310nm) FP LD enable data transmission up to 2km on a multimode optical fiber and up to 60km on a single mode optical fiber.

To meet the increasing demand of Industrial Ethernet fiber solution, Planet has released the MFB-T 100Base-FX transceiver series that can operate reliably in electrically harsh, climatically demanding, and wide temperature range (-40℃ to 75℃) environment. The MFB-T 100Base-FX transceiver series provides easy and fast 100Base-FX connection for Planet wide temperature industrial equipment.

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.
IBMLEXMARKNOKIASAMSUNGUMATESVIEWSONIC