Tom handlekurv
Her er du: Forsiden > Kommunikasjon > Nettverkstilbehør > PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM (MGB-LX)

PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM (MGB-LX)

SKU: MGB-LX
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På fjernlager 37
FIRMALEIE (ekskl. mva)
6-mnd 
10,-/mnd
12-mnd 
19,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 0,-, faktureringsgebyr 0,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.
Beskrivelse

Planet Mini-GBIC LX Module - 10km/550m
GBIC LC SM/MM

Mini GBIC module 1x1000Base-LX (LC, SM/MM)

  • Max 550 meter med multimode kabel
  • Max 10km med singlemode kabel

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.
IBMLEXMARKNOKIASAMSUNGUMATESVIEWSONIC