Tom handlevogn
Her er du: Forsiden > MIKROTIKLS SIA

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost.

MIKROTIK Katalog

Viser 1-60 av 251 produkter 1 2 3 4 5 Neste
På lager Ikke på lager
På lager
No image
MIKROTIK Rackmount Kit for
SKU: RC-B-25-W
Produkt: Mounting
På lager
MIKROTIK PoE Injector
MIKROTIK PoE Injector
SKU: RBPOE
Produkt: POE
Ikke på lager
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
På lager
MIKROTIK 2.4Ghz 5dbi Dipole Antenna with RPSMA connector
MIKROTIK 2.4Ghz 5dbi Dipole Antenna with RPSMA connector
SKU: ACOMNIRPSMA
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
På lager
MIKROTIK Pigtail 26cm MMCX/ RPSMA-Female Bulkhead with O-ring
På lager
MIKROTIK Gigabit PoE injector
På lager
MIKROTIK quickMOUNT pro LHG
MIKROTIK quickMOUNT pro LHG
SKU: QMP-LHG
Produkt: Diverse
På lager
MIKROTIK quickMOUNT PRO
MIKROTIK quickMOUNT PRO
SKU: QMP
Produkt: Diverse
På lager
MIKROTIK 24V Powersupply
MIKROTIK 24V Powersupply
SKU: 18POW
Produkt: Diverse
Ikke på lager
MIKROTIK 5v 1A power suply
På lager
MIKROTIK GPS antenna w/SMA connector
MIKROTIK GPS antenna w/SMA connector
SKU: ACGPSA
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
På lager
MIKROTIK 0.5m RPSMA-Male/ RPSMA-Male Flex-guide
På lager
No image
MIKROTIK AC adapter 18V 0.8A
SKU: AC ADAPTER 18V 0.8A
Type: Power
Ikke på lager
MIKROTIK Omni Swivel 2.4-5.8Ghz w/MMCX Connector
På lager
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
Ikke på lager
MIKROTIK GPEN PoE injector
Ikke på lager
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
På lager
MIKROTIK Wireless out of band
MIKROTIK Wireless out of band
SKU: WOOBM-USB
Hastighet: 54Mbps  -  Type: Adapter
Ikke på lager
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
SKU: CA150
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
SKU: CA411-711
Produkt: Antennetilbehør
På lager
MIKROTIK 48V powersuppply
MIKROTIK 48V powersuppply
SKU: 48POW
Produkt: Diverse
På lager
MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SKU: S-85DLC05D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
MIKROTIK 24V 1.6A high power
MIKROTIK 24V 1.6A high power
SKU: 24HPOW
Produkt: Diverse
Ikke på lager
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
SKU: 24V2APOW
Produkt: Diverse
På lager
MIKROTIK mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna
MIKROTIK mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna
SKU: MTAO-LTE-5D-SQ
Hastighet: 54Mbps  -  Type: Modem
På lager
MIKROTIK RB931-2nD with 650MHz CPU
MIKROTIK RB931-2nD with 650MHz CPU
SKU: RB931-2nD
Hastighet: 54Mbps  -  Type: Aksesspunkt
På lager
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
SKU: CA800
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager
MIKROTIK Ethernet insulator spare
MIKROTIK Ethernet insulator spare
SKU: Eth insulator
Produkt: Diverse
På lager
MIKROTIK RB493/192 indoor case
MIKROTIK RB493/192 indoor case
SKU: CA493
Produkt: Antennetilbehør
På lager
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
SKU: CA433U
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager
MIKROTIK hAP Lite with power supply and enclosure (RouterOS L4)
MIKROTIK hAP Lite with power supply and enclosure (RouterOS L4)
SKU: RB941-2nD
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Aksesspunkt
På lager
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SKU: S-31DLC20D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
MIKROTIK RB433 series indoor case with
På lager
MIKROTIK 48 to 24V PoE Converter
MIKROTIK 48 to 24V PoE Converter
SKU: RBGPOE-CON-HP
Produkt: POE
På lager
MIKROTIK mAP lite with 650Mhz CPU, 64MB RAM 1xLAN, built-in Dual Chain 2.4Ghz
På lager
MIKROTIK mUPS
MIKROTIK mUPS
SKU: mUPS
Produkt: POE
På lager
MIKROTIK cAP with AR9533 650MHz CPU,
MIKROTIK cAP with AR9533 650MHz CPU,
SKU: RBcAPL-2nD
Hastighet: 54Mbps  -  Type: Aksesspunkt
På lager
MIKROTIK Precision alignment metallic
Ikke på lager
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
SKU: 24V4APOW
Produkt: Diverse
På lager
MIKROTIK RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
MIKROTIK RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
SKU: S-RJ01
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SKU: S+DA0001
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager
MIKROTIK R11e-5HnD,  802.11a/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors
Ikke på lager
MIKROTIK 802.11b/ g/ n miniPCI-e card
MIKROTIK 802.11b/ g/ n miniPCI-e card
SKU: R11e-2HnD
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager
MIKROTIK Radome Cover for mANT, single-pack
Ikke på lager
MIKROTIK LDF 5 with 9dBi integrated
MIKROTIK LDF 5 with 9dBi integrated
SKU: RBLDF-5ND
Hastighet: 54Mbps  -  Type: Ruter
På lager
MIKROTIK SXTsq Lite2 with 10dBi 2.4GHz
MIKROTIK SXTsq Lite2 with 10dBi 2.4GHz
SKU: RBSXTSQ2ND
Hastighet: 100Mbps  -  Type: Ruter
På lager
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SKU: S+DA0003
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager
MIKROTIK LDF 2 with 10dBi integrated
På lager
MIKROTIK M11G
MIKROTIK M11G
SKU: RBM11G
Viser 1-60 av 251 produkter 1 2 3 4 5 Neste
LEXMARKSAMSUNGIBMVIEWSONICNOKIAUMATES