Tom handlekurv
Her er du: Forsiden > Kommunikasjon > Nettverkstilbehør > LONGSHINE Switch mini GBIC Mod

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
LONGSHINE Switch mini GBIC Mod (LCS-MGBIC-LX-10)

LONGSHINE Switch mini GBIC Mod (LCS-MGBIC-LX-10)

SKU: LCS-MGBIC-LX-10
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
FIRMALEIE (ekskl. mva)
6-mnd 
55,-/mnd
12-mnd 
110,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 0,-, faktureringsgebyr 0,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.
Beskrivelse

LCS-MGBIC-LX-10

1310 nm 1.25Gbps Single Mode SFP LC Transceiver Module 3.3V

The LCS-MGBIC-LX-10 is a high performance, cost effective module for serial optical data communications applications specified for a multimode of 1.25Gb/s. The module is intended for multi-mode fiber, operates at a nominal wavelength of 850nm and complies with Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP). LCS-MGBIC-LX-10is a duplex LC transceiver designed for use in Gigabit Ethernet and to provide a IEEE-802.3z compliant link for 1.25Gb/s short reach applications.

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.
IBMLEXMARKNOKIASAMSUNGUMATESVIEWSONIC