Tom handlevogn

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost.

LinkIT Katalog

Viser 1-60 av 2530 produkter 1 2 3 4 5 ... 43 Neste
På lager Ikke på lager
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, orange,  0,5 m. Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, orange, 0,5 m. Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-OR
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, grå,  0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, grå, 0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-GY
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, hvit  1,5m AWG 30/7
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, hvit 1,5m AWG 30/7
SKU: UTP-FL6AHH-015
Produkt: Cooper patch cords
Ikke på lager
LinkIT U/UTP Patch Cat.6a, grå  1,5 m U/UTP, 24AWG, LSOH, snagless
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, blå,  0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH, Snagless
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, blå, 0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH, Snagless
SKU: APC-005MB-BL
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, lilla  0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, lilla 0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-PU
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, rød,  0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, rød, 0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-RD
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 SC UPC 1,5m Halogenfri,  semi-tight G657A2, 0,9mm
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 SC UPC 1,5m Halogenfri, semi-tight G657A2, 0,9mm
SKU: AL-9FPSC-015I
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
På lager
LinkIT Gender changer DB15 hun-hun Slim utgave
LinkIT Gender changer DB15 hun-hun Slim utgave
SKU: IADAP 735-15
Produkt: Antennetilbehør
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, grønn  0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH, Snagless
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, grønn 0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH, Snagless
SKU: APC-005MB-GN
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 LC UPC 1,5m Halogenfri,  tight buffer, G657A2, 0,9mm
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, svart  0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, svart 0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-BK
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT UTP Patch Cat.6 flat, svart 2,0m Svart
LinkIT UTP Patch Cat.6 flat, svart 2,0m Svart
SKU: UTP-FL6BL-020
Produkt: Cooper patch cords
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 LC UPC 1,5m Halogenfri,  semi-tight G657A2, 0,9mm
Ikke på lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, hvit,  0,5 met Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH, snagless
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, hvit, 0,5 met Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH, snagless
SKU: APC-005MB-WH
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, gul,  0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, gul, 0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-YL
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Modulæradapter,  RJ45 - DB 25 han
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 SC UPC 1,5m Halogenfri,  tight buffer G657A2, 0,9mm
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 SC UPC 1,5m Halogenfri, tight buffer G657A2, 0,9mm
SKU: AL-9FPSC-015I-TB
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
Ikke på lager
LinkIT Keystonemodul F connector F/F Hvit/ White
Ikke på lager
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, svart 2,0m AWG 30/7
På lager
LinkIT strøm, CEE 7/7 - C13, Hvit, 2,0 m Vinklet Schuko - C13, PVC, 3 x 0,75 mm²
På lager
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, svart 3,0m AWG 30/7
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, svart 3,0m AWG 30/7
SKU: UTP-FL6ABL-030
Produkt: Cooper patch cords
På lager
LinkIT strøm CEE 7/7 - C13, PVC, 2,0 met Schuko - C13, PVC, 0,75 mm
LinkIT strøm CEE 7/7 - C13, PVC, 2,0 met Schuko - C13, PVC, 0,75 mm
SKU: NYESC13-2M
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 LC APC 1,5m APC halogenfri,  semi-tight G657A2, 0,9mm
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 SC APC 1,5m APC halogenfri,  semi-tight G657A2, 0,9mm
På lager
LinkIT RJ45 Beskyttelseskappe,  10 stk.
LinkIT RJ45 Beskyttelseskappe, 10 stk.
SKU: 880418
Produkt: Cable Components
Ikke på lager
LinkIT U/UTP Patch Cat.6a, grå  2,0 m U/UTP, 24AWG, LSOH, snagless
LinkIT U/UTP Patch Cat.6a, grå 2,0 m U/UTP, 24AWG, LSOH, snagless
SKU: UAPC-020MB-GY
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, hvit  2,0m AWG 30/7
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, hvit 2,0m AWG 30/7
SKU: UTP-FL6AHH-020
Produkt: Cooper patch cords
På lager
LinkIT CAT 5e UTP LSZH  3m Halogenfri.
På lager
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, blå  2,0m AWG 30/7, 4 x 1 mm, Snagless
Viser 1-60 av 2530 produkter 1 2 3 4 5 ... 43 Neste
LEXMARKSAMSUNGIBMVIEWSONICLOGITECHHPNOKIAUMATES