Tom handlevogn

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost.

LinkIT Katalog

Viser 1-60 av 2489 produkter 1 2 3 4 5 ... 42 Neste
På lager Ikke på lager
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, grønn  0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH, Snagless
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, grønn 0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH, Snagless
SKU: APC-005MB-GN
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Gender changer DB15 hun-hun Slim utgave
LinkIT Gender changer DB15 hun-hun Slim utgave
SKU: IADAP 735-15
Produkt: Antennetilbehør
På lager
LinkIT strøm Euro CEE 7/16 til C7, 3 m Svart. Euro - C7
LinkIT strøm Euro CEE 7/16 til C7, 3 m Svart. Euro - C7
SKU: NYESCC7-3M
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug  -  Connector 2: C7 coupler
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, grå,  0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, grå, 0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-GY
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT USB Kabel, uttrekkb 1.1 A han-B han 1,2m Dra ut riktig lengde, automatisk stopp
LinkIT USB Kabel, uttrekkb 1.1 A han-B han 1,2m Dra ut riktig lengde, automatisk stopp
SKU: RCU-120
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, rød,  0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, rød, 0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-RD
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, blå,  0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH, Snagless
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, blå, 0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH, Snagless
SKU: APC-005MB-BL
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 SC UPC 1,5m Halogenfri,  semi-tight G657A2, 0,9mm
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 SC UPC 1,5m Halogenfri, semi-tight G657A2, 0,9mm
SKU: AL-9FPSC-015I
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 LC UPC 1,5m Halogenfri,  semi-tight G657A2, 0,9mm
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, svart  0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, svart 0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-BK
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, lilla  0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, lilla 0,5 met. Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-PU
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, gul,  0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, gul, 0,5 meter Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-YL
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
Ikke på lager
No image
LinkIT strøm C13/C14, 1,8 meter PVC, 3 x 0,75mm². Svart
SKU: NYEC13C14-018M-PVC
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: C14 coupler
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, orange,  0,5 m. Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, orange, 0,5 m. Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH
SKU: APC-005MB-OR
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Modulæradapter,  RJ45 - DB 25 han
På lager
LinkIT PIMF Patchkabel,  Cat.6a, hvit,  0,5 met Dobbelskjermet/ PIMF,  LSOH, snagless
LinkIT PIMF Patchkabel, Cat.6a, hvit, 0,5 met Dobbelskjermet/ PIMF, LSOH, snagless
SKU: APC-005MB-WH
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Fiber pigtail, OM3 SC,1,5m Halogenfri,  semi-tight buffer, 0,9mm
LinkIT Fiber pigtail, OM3 SC,1,5m Halogenfri, semi-tight buffer, 0,9mm
SKU: AL-53FPSC-015STB
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
På lager
LinkIT Fiber pigtail, OM3 LC,1,5m Halogenfri,  semi-tight buffer, 0,9mm
LinkIT Fiber pigtail, OM3 LC,1,5m Halogenfri, semi-tight buffer, 0,9mm
SKU: AL-53FPLC-015STB
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
På lager
LinkIT USB 3.0 adapter A hun MicroB han
LinkIT USB 3.0 adapter A hun MicroB han
SKU: CAUSB3AFMBM
Type: Adapter  -  Connector 1: Micro USB  -  Connector 2: USB A
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 LC UPC 1,5m Halogenfri,  tight buffer, G657A2, 0,9mm
Ikke på lager
LinkIT U/UTP Patch Cat.6a, grå  1,5 m U/UTP, 24AWG, LSOH, snagless
På lager
LinkIT strøm, CEE 7/7 - C13, Hvit, 2,0 m Vinklet Schuko - C13, PVC, 3 x 0,75 mm²
LinkIT strøm, CEE 7/7 - C13, Hvit, 2,0 m Vinklet Schuko - C13, PVC, 3 x 0,75 mm²
SKU: NYESC13-2M-H
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug  -  Connector 2: C13 coupler
På lager
LinkIT Fiber pigtail, 9/125 SC APC 1,5m APC halogenfri,  semi-tight G657A2, 0,9mm
På lager
LinkIT U/UTP Patch Cat.6a, blå  1,5 m U/UTP, 24AWG, LSOH, snagless
På lager
LinkIT strøm CEE 7/7 - C13, PVC, 2,0 met Schuko - C13, PVC, 0,75 mm
LinkIT strøm CEE 7/7 - C13, PVC, 2,0 met Schuko - C13, PVC, 0,75 mm
SKU: NYESC13-2M
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug  -  Connector 2: C13 coupler
På lager
LinkIT USB 3.0 adapter MicroB han-A han
LinkIT USB 3.0 adapter MicroB han-A han
SKU: CAUSB3AMMBM
Type: Adapter  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro USB
Viser 1-60 av 2489 produkter 1 2 3 4 5 ... 42 Neste
LEXMARKSAMSUNGIBMVIEWSONICNOKIAUMATES