Tom handlekurv

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Fiberworks Katalog

Viser 1-13 av 13 produkter
På lager Ikke på lager
Ikke på lager
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm 7dB, MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-SX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Cisco 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-LXD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
Fiberworks SFP-10GE-SR-IN SFP SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m
SKU: SFP-10GE-SR-IN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
No image
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, HP
SKU: SFP-10GE-SR-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, Cisco
SKU: SFP-10GE-LR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Cisco 1310nm, 20dB, SM/ MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-L40D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-13 av 13 produkter
LEXMARKNOKIAUMATESVIEWSONIC