Tom handlekurv

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

DIGITUS Katalog

Viser 1-60 av 161 produkter 1 2 3 Neste
På lager Ikke på lager
På lager
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  3 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 3 meter
SKU: DK-1531-030
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
Ikke på lager
DIGITUS DIN-Rail adapter for 1x Keysto
På lager
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  5 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 5 meter
SKU: DK-1531-050
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå  -  Lengde: 5m
På lager
DIGITUS Stripping tool for data cable
DIGITUS Stripping tool for data cable
SKU: DN-94001
Type: Adaptere / tilbehør
Ikke på lager
DIGITUS Cabel HDMI A M/M 2.00m black
DIGITUS Cabel HDMI A M/M 2.00m black
SKU: AK-330107-020-S
Type: HDMI  -  Kontakt 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Kontakt 2: HDMI A (Full størrelse)
Ikke på lager
DIGITUS RJ45 STP skjøteledd 1:1, Cat. 6 Inline coupler
DIGITUS RJ45 STP skjøteledd 1:1, Cat. 6 Inline coupler
SKU: AT-AG6 8/8
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager
DIGITUS SPLICE CASSETTE FOR 12X SHRINKABLE TUBING ACCS
Ikke på lager
DIGITUS Blindabdeckplatte 19
DIGITUS Blindabdeckplatte 19
SKU: DN-19 BPN-01-SW
Type: Rack / Tilbehør
På lager
DIGITUS JUNCTION BOX CAT 7 600 MHZ FULLY SHIELDED 26X35X80 MM ACCS
På lager
DIGITUS RJ45 Dose 2xRJ45 8P8C
DIGITUS RJ45 Dose 2xRJ45 8P8C
SKU: DN-9001-N
Produkt: Diverse
På lager
DIGITUS USB Type-C Connection Cable Type C to B Factory Sealed
DIGITUS USB Type-C Connection Cable Type C to B Factory Sealed
SKU: AK-300149-018-S
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB B
På lager
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå, 10 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 10 meter
SKU: DK-1531-100
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
Ikke på lager
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
SKU: DN-70100
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
På lager
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  1 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 1 meter
SKU: DK-1531-010
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå  -  Lengde: 1m
Ikke på lager
DIGITUS CAT 5E KEYSTONE JACK UNSHIELDED RJ45 TO LSA TOOL FREE CONNECTION ACCS
Ikke på lager
DIGITUS KVM-Kabel D-Sub15 -> 2xPS/ 2+USB+D-Sub15 St/St 1.80m
DIGITUS KVM-Kabel D-Sub15 -> 2xPS/ 2+USB+D-Sub15 St/St 1.80m
SKU: DS-19231
Type: Kabel  -  Verter: 0
Ikke på lager
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR CABL
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR CABL
SKU: DN-96007-1
Type: Adapter  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
På lager
DIGITUS Patchkabel RJ45 U/UTP Cat5e 0.50m blau Hebelschutz
DIGITUS Patchkabel RJ45 U/UTP Cat5e 0.50m blau Hebelschutz
SKU: DK-1511-005/B
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Blå  -  Lengde: 0,5m
På lager
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  2 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 2 meter
SKU: DK-1531-020
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå  -  Lengde: 2m
Ikke på lager
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLERIGE MULTIMODE CABL
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLERIGE MULTIMODE CABL
SKU: DN-96008-1
Type: Adapter  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
Ikke på lager
DIGITUS Paralelles Einbaublech D-Sub25 0,25m
DIGITUS Paralelles Einbaublech D-Sub25 0,25m
SKU: AK-580300-003-E
Type: Seriell / paralell  -  Kontakt 1: IDC  -  Kontakt 2: DB-25
Ikke på lager
DIGITUS Abdeckplatte 2HE Blindabdeckung,  schwarz
DIGITUS Abdeckplatte 2HE Blindabdeckung, schwarz
SKU: DN-19 BPN-02 SW
Type: Rack / Tilbehør
Ikke på lager
DIGITUS Faceplate for Keystone Jacks. 2x RJ45 dust cover.  Factory Sealed
På lager
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  0,5 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 0,5 meter
SKU: DK-1531-005
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå  -  Lengde: 0,5m
Ikke på lager
DIGITUS RS232 to RS485 Adapter.
DIGITUS RS232 to RS485 Adapter.
SKU: DA-70161
Type: Adapter  -  Kontakt 1: RS232
På lager
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå, 20 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 20 meter
SKU: DK-1531-200
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå  -  Lengde: 20m
På lager
DIGITUS USB 2.0 SATA Adapter         *
DIGITUS USB 2.0 SATA Adapter *
SKU: DA-70149
Porter/kontakter: SATA  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: USB  -  Interne porter: Nei  -  RAID: Nei
Ikke på lager
DIGITUS DISPLAYPORT ADAPTER CABLE 0.15M MINI DP - DVI (24+5) CABL
DIGITUS DISPLAYPORT ADAPTER CABLE 0.15M MINI DP - DVI (24+5) CABL
SKU: DK-340406-001-W
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: Mini DisplayPort  -  Kontakt 2: DVI-I  -  Lengde: 0,15m
På lager
DIGITUS Kabel guide 10" 0,5U, Børste
DIGITUS Kabel guide 10" 0,5U, Børste
SKU: DN-10-ORG-1-2U-B
Type: Rack / Tilbehør
Ikke på lager
DIGITUS KVM-Kabel D-Sub15 -> PS/ 2+USB+D-Sub15 St/St 3.00m
DIGITUS KVM-Kabel D-Sub15 -> PS/ 2+USB+D-Sub15 St/St 3.00m
SKU: AK 82002
Type: Kabel  -  Verter: 0
Ikke på lager
DIGITUS Kabelbrstenleiste 1HE ™ffnung F-FEEDS
DIGITUS Kabelbrstenleiste 1HE ™ffnung F-FEEDS
SKU: DN-97660
Type: Rack / Tilbehør
Ikke på lager
DIGITUS 4U BLANK PANEL GREY . RACK
DIGITUS 4U BLANK PANEL GREY . RACK
SKU: DN-19 BPN-04
Produkt: Diverse
Ikke på lager
DIGITUS Påveggsboks STP, Cat.6A x 2 Class EA
DIGITUS Påveggsboks STP, Cat.6A x 2 Class EA
SKU: DN-9007-S-1
Produkt: Diverse
Ikke på lager
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå, 30 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 30 meter
SKU: DK-1531-300
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå  -  Lengde: 30m
Ikke på lager
DIGITUS Antennenfuß WLAN 0,75m
DIGITUS Antennenfuß WLAN 0,75m
SKU: DN-70106
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
SKU: DN-70105
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
Ikke på lager
DIGITUS WIRELESS LAN USB 2.0 ADAPTER USB ANTENNA WRLS
DIGITUS WIRELESS LAN USB 2.0 ADAPTER USB ANTENNA WRLS
SKU: DN-70543
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Adapter
Ikke på lager
DIGITUS Hylle for 10" veggskap, grå, 15 cm. dyp Skruer er inkludert
Ikke på lager
DIGITUS GIGABIT ETHERNET PCI EXPRESS NETWORK CARD CTLR
DIGITUS GIGABIT ETHERNET PCI EXPRESS NETWORK CARD CTLR
SKU: DN-10130
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 2,5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
Ikke på lager
DIGITUS DN-70560 M150/ M433/ USB2/ 11nac
DIGITUS DN-70560 M150/ M433/ USB2/ 11nac
SKU: DN-70560
Hastighet: 433Mbps  -  Type: Adapter
På lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cable 0.5m AWG 30 Cisco Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cable 0.5m AWG 30 Cisco Factory Sealed
SKU: DN-81220
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 0,5m
På lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 1m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 1m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
SKU: DN-81221
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
På lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 2m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 2m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
SKU: DN-81222
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2m
Ikke på lager
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM          IN ACCS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM IN ACCS
SKU: DN-81000
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE
SKU: DN-81001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBPS 2KM                              IN ACCS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBPS 2KM IN ACCS
SKU: DN-81101
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
DIGITUS COLORED PIGTAILS 2M SC OS2 09/125 SIMPLEX CABL
DIGITUS COLORED PIGTAILS 2M SC OS2 09/125 SIMPLEX CABL
SKU: DK-29221-02
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 2m
Ikke på lager
DIGITUS USB2.0 Telefonhörer
DIGITUS USB2.0 Telefonhörer
SKU: DA-70772
Type: Annet
Ikke på lager
DIGITUS WIRELESS-11N REPEATER 2X 10/100 MBPS LAN PORTS 2.4 GHZ IN WRLS
DIGITUS WIRELESS-11N REPEATER 2X 10/100 MBPS LAN PORTS 2.4 GHZ IN WRLS
SKU: DN-70182
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Extender
På lager
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 3m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 3m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
SKU: DN-81223
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 3m
Ikke på lager
DIGITUS SHELVES FOR NETWORK CABINETS 250X44MM RACK
DIGITUS SHELVES FOR NETWORK CABINETS 250X44MM RACK
SKU: DN-97609
Type: Rack / Tilbehør
Viser 1-60 av 161 produkter 1 2 3 Neste
LEXMARKNOKIAUMATESVIEWSONIC