Tom handlekurv

Vennligst vent...

Blekk og toner guide Memory guide

Abonnement

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

ACT Katalog

Viser 1-13 av 13 produkter
På lager Ikke på lager
På lager
ACT Fiber optic patch LC/ST 50/125 (OM3) 2M Duplex
ACT Fiber optic patch LC/ST 50/125 (OM3) 2M Duplex
SKU: RL7602
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
På lager
ACT VGA Extention Cable HQ M-F Black 5M
ACT VGA Extention Cable HQ M-F Black 5M
SKU: AK4225
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
På lager
ACT Displayport hybrid cable 10m 4K@60Hz 4:4:4
ACT Displayport hybrid cable 10m 4K@60Hz 4:4:4
SKU: AK4030
Type: DisplayPort  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
På lager
ACT Displayport hybrid cable 15m 4K@60Hz 4:4:5
ACT Displayport hybrid cable 15m 4K@60Hz 4:4:5
SKU: AK4031
Type: DisplayPort  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
På lager
ACT Displayport hybrid cable 20m 4K@60Hz 4:4:6
ACT Displayport hybrid cable 20m 4K@60Hz 4:4:6
SKU: AK4032
Type: DisplayPort  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
På lager
ACT Displayport hybrid cable 30m 4K@60Hz 4:4:7
ACT Displayport hybrid cable 30m 4K@60Hz 4:4:7
SKU: AK4033
Type: DisplayPort  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
På lager
ACT Displayport hybrid cable 40m 4K@60Hz 4:4:8
ACT Displayport hybrid cable 40m 4K@60Hz 4:4:8
SKU: AK4034
Type: DisplayPort  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
På lager
ACT Displayport hybrid cable 50m 4K@60Hz 4:4:9
ACT Displayport hybrid cable 50m 4K@60Hz 4:4:9
SKU: AK4035
Type: DisplayPort  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
Ikke på lager
ACT Displayport hybrid cable 70m 4K@60Hz 4:4:11
ACT Displayport hybrid cable 70m 4K@60Hz 4:4:11
SKU: AK4037
Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
Ikke på lager
ACT Displayport hybrid cable 80m 4K@60Hz 4:4:12
ACT Displayport hybrid cable 80m 4K@60Hz 4:4:12
SKU: AK4038
Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
Ikke på lager
ACT Displayport hybrid cable 90m 4K@60Hz 4:4:13
ACT Displayport hybrid cable 90m 4K@60Hz 4:4:13
SKU: AK4039
Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
Ikke på lager
ACT Displayport hybrid cable 100m 4K@60Hz 4:4:14
ACT Displayport hybrid cable 100m 4K@60Hz 4:4:14
SKU: AK4040
Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
Viser 1-13 av 13 produkter
IBMLEXMARKNOKIASAMSUNGUMATESVIEWSONIC